iBright profesjonalne wybielanie zębów

ibrightJeśli szukasz preparatu, który sprawi, że twoje zęby będą lśniąco białe, warto wypróbować iBright. Jest to środek o wysokiej skuteczności, a efekty jego działania utrzymują się nawet wtedy, gdy kuracja jest już skończona. Jaki jest najlepszy sposób na białe zęby? Preparat wybielający zęby

Bezpieczne wybielanie zębów

Wybielanie zębów nie musi wiązać się z wizytami u dentysty lub nieprzyjemnymi zabiegami. iBright to preparat, który w ciągu pięciu dni rozprawi się z przebarwieniami i sprawi, że twoje zęby będą znowu białe i piękne. Efekty utrzymują się bardzo długo.

 jak skutecznie wybielić zęby

Naturalne wybielanie zębów

Wybielanie zębów – czy jest jakieś ryzyko? Preparat iBright to środek przetestowany i sprawdzony, dlatego nie ma ryzyka, że twoje szkliwo zostanie uszkodzone. Posiada neutralne pH, dlatego pozwala walczyć również z nadwrażliwością szyjek zębowych.

Wybielanie zebow w domu

iBright zawiera odpowiednio dobrane składniki, które pozwalają na wybielenie zębów i poprawę ich wyglądu. Jednocześnie preparat chroni przed próchnicą. Zawiera takie składniki jak nadtlenek karbamidu, który dokładnie czyści zęby i sprawia, że są znacznie jaśniejsze

 • Fluorofosforan sodu – ma działanie wzmacniające na szkliwo zębów, sprawia, że zęby wyglądają naturalnie
 • Azotan Potasu – chroni zęby przed nadwrażliwością
 • Gliceryna oraz sorbitol – doskonale chronią dziąsła, zapewniając ich nawilżenie oraz lepsze przyleganie do szyjek zębów.

To tylko część z aktywnych składników tego preparatu. Odpowiednio połączone składniki pozwalają na zachowanie białych i mocnych zębów.

Sposoby na wybielanie zębów

Metody kosmetyczne są niezwykle drogie, a efekty nie przekonują do końca. Tańsze metody mogą nie być skuteczne lub powodować uszkodzenie szkliwa. iBright zapewnia piękne zęby już pod 5 dniach od zastosowania. Pełna kuracja trwa miesiąc.

Czym wybielic zeby

Preparat iBright jest polecany także przez dentystów na całym świecie, z uwagi na największą skuteczność działania. Pomaga także w przypadku mocnych przebarwień po napojach i papierosach, a także wtedy, gdy naturalnie masz zęby w ciemnym kolorze. Spróbuj iBright i poczuj różnicę – zęby staną się znacznie jaśniejsze po kilku dniach używania. Preparat sprawdzono podczas testów klinicznych, udowadniając jego niesamowitą skuteczność.

Preparaty wybielające zęby

Jeśli poszukasz informacji na temat wybielania zębów w klinikach, dowiesz się, że taka przyjemność kosztuje około 3-4 tysiące złotych. iBright jest znacznie tańszy i równie skuteczny co takie leczenie.

iBright Cena

Preparat kosztuje 170 złotych za opakowanie, które zapewnia kurację przez miesiąc.

iBright opinie

iBright otrzymał nagrodę w 2014 roku, jako najskuteczniejszy i najczęściej polecany produkt przez użytkowników wybielający zęby. Przede wszystkim produkt był chwalony za wysoką trwałość uzyskanych efektów.

W opakowaniu znajdziesz:

 • Paletę odcieni zębów
 • Lampę UV o małej mocy
 • Spray używany na początku terapii – 5 ml
 • Żel wybielający zęby – 15 ml
 • Chusteczki wybielające z fluorem – 5 sztuk
 • Nakładkę na zęby z silikonu, która łatwo dopasowuje się do zębów – 1 sztuka
 • Najprostszy sposób na wybielone zęby
 • iBright to preparat o bardzo wysokim stopniu skuteczności. Działa szybko i długotrwale.

You must be logged in to post a comment.